Kapitanowie łodzi z Phuket potwierdzają, że w tym burzliwym tygodniu przestrzegają zasad obowiązujących w biurze morskim

Phuket -

Kapitanowie łodzi w Phuket potwierdzili w The Phuket Express, że ściśle przestrzegają zasad Biura Morskiego Phuket, ponieważ w pierwszej kolejności troszczą się o bezpieczeństwo pasażerów.

Najpierw nasz poprzedni story:

Biuro Morskie w Phuket ogłosiło wczoraj (30 maja)th) dla małych łódek wypływających w morze z powodu silnych wiatrów i fal obowiązuje do 2 czerwcand.

Teraz aktualizacja:

Nienazwany z nazwiska urzędnik z Phuket Marine na molo w Chalong powiedział wczoraj lokalnym mediom w Phuket, że w ciągu ostatnich dwóch dni łodzie wycieczkowe pływały tylko z Coral Island i małych wysepek w pobliżu przylądka Phrom Thep, które znajdowały się w niewielkiej odległości.

Według urzędnika żadne łodzie nie pływały na wyspę Phi Phi w Krabi ani na inne oddalone wyspy.

Kapitanowie łodzi potwierdzili w The Phuket Express, że sprawdzili sprzęt bezpieczeństwa na swoich łodziach przed podróżą. Stwierdzili również, że upewniają się, że ich pasażerowie zawsze noszą kamizelki ratunkowe, gdy są na łodziach.

Jeśli kapitanowie stwierdzili, że podróżowanie nie jest bezpieczne ze względu na silne wiatry i wysokie fale, kapitanowie łodzi powiedzieli lokalnym mediom, że nie wychodzą na morze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.