Dwóch podejrzanych rzekomo dwukrotnie kradnie jedzenie z lokalnej restauracji w Thalang, właściciel prosi o pomoc w ich złapaniu

Thalang-

Według właściciela, dwóch podejrzanych mężczyzn rzekomo włamało się do lokalnej restauracji należącej do 63-letniego mężczyzny i dwukrotnie ukradło jedzenie w Thalang. Właściciel prosi policję o szybkie złapanie podejrzanych złodziei.

W sobotę (28 majath) policja Thalang została powiadomiona od 63-letniego właściciela lokalnej restauracji, że dwóch podejrzanych mężczyzn włamało się do restauracji przy Baan Phon – Huaharn Road w subdystrykcie Sri Soonthorn w piątek (27 maja)th). Incydent został podobno zarejestrowany w telewizji przemysłowej.

Właściciel, który prosił media o nie ujawnianie nazwiska, powiedział policji Thalang: „Na motocyklu było dwóch podejrzanych mężczyzn, którzy włamali się do mojej restauracji. Ukradli świeżą żywność w lodówce i jajka w zamkniętej szafce, do której się włamali”.

„To był drugi raz. Pierwszy raz 20 majath. Ostatnim razem ukradli też jedzenie w lodówce i jajka. Lodówka i szafka również uległy uszkodzeniu. Za każdym razem składałem raporty”. Właściciel wyjaśnił.

„Błagam policję, aby szybko złapała podejrzanych, zanim włamią się po raz trzeci”. Właściciel stwierdził.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.