Gubernator Phuket wydaje rozkaz zezwalający na otwieranie miejsc rozrywki pod pewnymi warunkami

Phuket, Tajlandia-

  Gubernator Phuket ostatniej nocy (31 maja)st), 2022 wydał nowe zamówienia związane z Covid-19, oficjalnie zezwalając na otwarcie obiektów rozrywkowych do północy od dziś (1 czerwcast).

– Bary, karaoke, puby, kluby nocne, gogo, mydła itp. mogą być otwarte od 1 czerwca, ale muszą spełniać następujące kryteria:

  1. Może otwierać z wyprzedażami alkoholu do północy.
  2. Cały personel powinien być całkowicie zaszczepiony przeciwko Covid-19, w tym dawkę przypominającą. Jeśli personel ma „bliski kontakt” z klientami, musi nosić maskę. Pracownicy powinni przystąpić do testu ATK.
  3. Operatorzy MUSZĄ sprawdzić, czy klienci są w pełni zaszczepieni, w tym dawka przypominająca, przed ich wpuszczeniem. Klientom z grupy 608 (powyżej 60 lat, w ciąży lub w grupie ryzyka) „sugeruje się”, aby nie chodzić do miejsc rozrywki ze względu na ryzyko Covid-19.

Rozkazy wchodzą w życie od dzisiaj (1 czerwca)st) do odwołania.

Poniżej znajdują się zamówienia w języku tajskim.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.