Phuket wydaje rozkaz powtarzający się w sprawie mandatu na maskę na twarz w prawie wszystkich obszarach?

Phuket -

  Gubernator Phuket wczoraj (31 maja)st) wydał zarządzenie dotyczące obecnego mandatu w zakresie masek na twarz.

Nakaz stanowi, że ludzie nadal muszą nosić maski na twarz we wszystkich miejscach publicznych (z wyjątkiem wymienionych poniżej), zwłaszcza w zamkniętych obszarach bez przepływu powietrza oraz podczas łączenia się z wieloma osobami, takimi jak bary i lokale rozrywkowe.

Zgodnie z rozkazem można zdjąć maskę, gdy:

  1. Pijąc lub jedząc, maskę należy zdejmować tylko podczas bezpośredniego sączenia napoju lub odgryzania kęsa, a następnie zakładać na miejsce.
  2. Weryfikacja tożsamości na żądanie właściwego urzędnika.
  3. Uciążliwe ćwiczenia na otwartej przestrzeni z przepływem powietrza z dala od innych osób.
  4. Na plażach, parkach publicznych i stadionach sportowych w odległości dwóch metrów od innych.

Rozkaz wchodzi w życie od dzisiaj (1 czerwca)st) do odwołania.

Poniżej kolejność w języku tajskim.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.