AKTUALIZACJA: Sekcja zwłok ma zostać przeprowadzona w celu ustalenia przyczyny śmierci Rosjanki, która spadła z mieszkania w Patong, Phuket

Patong, Phuket –

  Sekcja zwłok ma zostać przeprowadzona w celu ustalenia przyczyny śmierci Rosjanki, która wczoraj spadła z kondominium w Patongu (31 maja)st).

Najpierw nasza poprzednia historia:

35-letnia Rosjanka spadła z kondominium w Patong wczoraj wczesnym rankiem (31 maja).

Dziś rano (1 czerwca)st), dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, powiedział The Phuket Express: „Rosjanka przybyła do Phuket 25 majath, 2022. Zameldowała się w hotelu przy Soi Na Nai Ruam Jai 8 w Patong. ”

„Później poszła do kondominium na Phra Baramee Road w Patong. W pokoju było trzech innych cudzoziemców, dwóch mężczyzn i kobieta. Balustrada balkonu w pokoju jest trochę niska.” – stwierdził generał dywizji Sermphan Sirikong.

„Próbowaliśmy przesłuchać trzech pozostałych cudzoziemców, ale nie współpracowali dobrze, mimo że mamy tłumaczy w ich językach. Poprosili o spotkanie z ich ambasadami, zanim podadzą jakiekolwiek szczegóły. Mają jednak do tego prawo. Policja ma również prawo zatrzymać ich na pewien czas”. dodał generał dywizji Sermphan Sirikong.

„Musimy poczekać na wyniki autopsji jako dowód na miejscu zdarzenia, aby stwierdzić, co stało się z Rosjanką”. Generał dywizji Sermphan Sirikong zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.