AKTUALIZACJA: Jordańczyk, który był w pokoju, zanim Rosjanka spadła z mieszkania w Patong, aresztowana na lotnisku w Phuket

FOTO: Fundacja Kusoldharm

Phuket -

Jordańczyk, który był w pokoju, zanim Rosjanka spadła z kondominium w Patong na początku tego tygodnia, został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak próbował opuścić Phuket.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Sekcja zwłok ma zostać przeprowadzona w celu ustalenia przyczyny śmierci Rosjanki, która wczoraj spadła z kondominium w Patongu (31 maja)st). W pokoju było trzech innych cudzoziemców, dwóch mężczyzn i kobieta.

Policja Patong poinformowała wczoraj (31 maja)st), że aresztowali pannę NATALIĘ KOSENKOVĄ, lat 35, obywatelkę Rosji, pana SMITH JAMAAL ANTWAUN, lat 38, obywatela amerykańskiego i pana AHMEDA RADI MUSTAFA ALATOOM, lat 28, obywatela Jordanii.

Suszona marihuana o wartości 1.10 grama została znaleziona na stole i na balkonie pokoju w kondominium. Trzej podejrzani zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 5 z zamiarem ich użycia.

Zeszłej nocy (31 maja) jordański pan Alatoom został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po próbie opuszczenia Phuket w nieznanym kierunku.

Wszyscy trzej podejrzani podobno odmówili odpowiedzi na pytania policji w Patong i poprosili o swoje ambasady i reprezentację prawną, według policji w Patong, i pozostali w areszcie od czasu publikacji prasowej.

Policja w Patong również czeka na wyniki pełnej autopsji ofiary.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.