Wszystkiego najlepszego dla Jej Królewskiej Mości Królowej Tajlandii od TPN Media

Krajowy –

W najbliższy piątek, 3 czerwca, Tajlandia będzie obchodzić królewskie urodziny Jej Królewskiej Mości Suthidy Bajrasudhabimalalakshana, które są również obchodzone jako święto narodowe.

Jej Wysokość urodziła się 3 czerwca 1978 roku w dzielnicy Hat Yai w Tajlandii. W tym roku obchodziła jej 44. urodziny. Aby uczcić jej urodziny, portrety królowej zostaną umieszczone w urzędach publicznych i rządowych w całym kraju. Kolory fioletowy i biały oraz symboliczne flagi Jej Królewskiej Mości będą zdobione na zewnątrz budynków rządowych, dróg i domów.

W święto narodowe urzędy państwowe, w tym imigracyjne, i główne oddziały banków w całym kraju będą zamknięte, możliwe są również inne zakłócenia działalności.

Zespół TPN/Phuket Express życzy Jej Królewskiej Mości bardzo szczęśliwego, satysfakcjonującego i radosnego dnia z tej szczególnej okazji i wielu, wielu innym.

Niech żyje królowa!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/