Tajska FDA uruchamia aplikację „Plook Ganja” do rejestracji domowych plantacji konopi i konopi

Krajowy –

  Tajska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) uruchamia aplikację mobilną „Plook Ganja” (dosłowny tytuł „Plant Ganja”), aby umożliwić społeczeństwu wygodne zarejestrowanie plantacji konopi po Domowe sadzenie konopi i konopi będzie oficjalnie dozwolone w Tajlandii 9 czerwca.

Zastępca sekretarza generalnego FDA, dr Withit Saritdeechaikul, ujawnił w środę, 1 czerwca, że ​​wniosek został opracowany po zatwierdzeniu przez FDA krajowych plantacji, z wyjątkiem ekstraktów z konopi zawierających ponad 0.2% tetrahydrokannabinolu (THC), do celów zdrowotnych i/lub komercyjnych bez zezwolenia. Jednak plantatorzy muszą zarejestrować się w aplikacji, aby powiadomić FDA.

เปิด ตัว แอป กัญ
Dr Withit Saritdeechaikul // FOTO: Prachachat

Aplikacja „ปลูกกัญ” będzie dostępna zarówno dla systemów IOS, jak i Android. Rejestrację można również przeprowadzić na stronie internetowej http://plookganja.fda.moph.go.th. Od 9 czerwca rejestrację można przeprowadzić w zaledwie 3 prostych krokach: 1. Zarejestruj się 2. Wypełnij cele plantatorów. 3. Otrzymuj elektroniczne dokumenty zgłoszeniowe.

Wypełniona rejestracja poinformuje władze o liczbie i miejscach, w których w całym kraju uprawiane są konopie indyjskie i konopie. Będzie też źródłem informacji dla przedsiębiorców poszukujących surowców do produkcji konopi i produktów konopnych na rynek krajowy, co również będzie skutkować stymulacją gospodarczą zgodnie z polityką rządu.

TPN zauważa, że ​​od czasu prasy wydaje się, że do rejestracji wymagany jest numer tajlandzkiego dowodu osobistego oraz że istnieją sprzeczne informacje na temat tego, czy obywatele spoza Tajlandii będą mogli się zarejestrować.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/