Tajlandia przestaje zgłaszać samopodawanie ATK i bezobjawowe infekcje, ogranicza codzienne aktualizacje do dwóch razy w miesiącu, mówi CCSA

FOTO: Thansettakij

Krajowy –

Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 (CCSA) zrezygnowało z raportowania liczby infekcji z samodzielnym podawaniem ATK i bezobjawowych z codziennych aktualizacji i ograniczyło codzienne powiadomienia do 2 razy w miesiącu.

Zastępca rzecznika CCSA, dr Sumanee Watcharasin, powiedział podczas codziennej konferencji 2 czerwca, że ​​CCSA zmieni swoje raporty, włączając tylko infekcje z krytycznymi stanami zdrowia i które są leczone w szpitalach i szpitalach, począwszy od tego miesiąca.

Ogłoszenie zostanie ograniczone do dwóch razy w miesiącu, co drugi tydzień w czwartki. A jeśli odbędzie się walne zgromadzenie CCSA, CCSA zgłosi swoje dyskusje i aktualizacje w tych dniach.

Tymczasem Tajlandia odkryła dziś 2,560 nowych przypadków Covid-19. Z tego 2,552 zgłoszono z rządowych systemów nadzoru i usług, 6 pochodziło z więzień, a 2 pochodziły z importowanych spraw. W sumie 5,605 zostało odzyskanych i zwolnionych ze szpitali, podczas gdy 36,190 846 infekcji jest obecnie leczonych. Około 417 infekcji to przypadki krytyczne, a XNUMX przypadków dotyczy respiratorów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/