Urzędnicy z Phuket sprawdzają miejsca rozrywki w Phuket Town

Phuket -

Urzędnicy z Phuket przeprowadzili inspekcję lokali rozrywkowych w Phuket Town wczoraj (2 czerwca) po tym, jak legalnie pozwolono im otworzyć je do północy.

Inspekcję w słynnym centrum rozrywkowym w mieście Phuket wokół kręgu Nimit (znanego jako Seahorse Circle) poprowadzili wicegubernator Phuket Pichet Panaphong, zastępca dyrektora ds. zdrowia publicznego prowincji Phuket, doktor Mueanprae Boonlom oraz policja miasta Phuket.

Phuket Gubernator w maju 31st, 2022 wydał nowe zamówienia związane z Covid-19, oficjalnie zezwalając na otwieranie miejsc rozrywki do północy od 1 czerwcast, 2022.

Wicegubernator Pichet powiedział Phuket Express: „Inspekcja miała na celu upewnienie się, że lokale rozrywkowe przestrzegają pomiarów zdrowia publicznego. Na przykład wszyscy pracownicy muszą otrzymać co najmniej dwie dawki szczepionek przeciwko Covid-19, a operatorzy rozrywkowi muszą sprawdzić, czy ich klienci zostali zaszczepieni”.

„Jednak ogólna zgodność jest dobra. Większość z nich podążyła za pomiarami zdrowia publicznego” – dodał wicegubernator Pichet.

Tymczasem Bangla Road w Patong po raz kolejny była pełna turystów, według urzędników Patong, ponieważ lokale rozrywkowe były legalnie otwierane od 1 czerwcast po zamknięciu od kwietnia 2021 r. i wcześniej przekształconych w restauracje.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.