Czterech zabitych w bójce w pubie Nakhon Si Thammarat zaledwie trzy dni po legalnym ponownym otwarciu pubu

Nakhon Si Thammarat -

  Trzech nastolatków i strażnik tragicznie zmarło po brutalnej bójce w słynnym pubie w Nakhon Si Thammarat. Pubowi pozwolono legalnie ponownie otworzyć trzy dni wcześniej, a wcześniej zamknięto go przez ponad rok z powodu ograniczeń Covid-19.

Policja miejska Nakhon Si Thammarat została powiadomiona o incydencie wczoraj wczesnym rankiem (3 czerwca)rd) w słynnym pubie przy Pattanakarn Kukwang Road w dzielnicy Nai Mueang, w dzielnicy Mueang Nakhon Si Thammarat. Nazwa pubu została zatajona przez władze do czasu dalszego dochodzenia.

Cztery osoby, które doznały poważnych obrażeń, zostały uznane za zmarłe w szpitalu; Pan Suppachai Jankongchuay, lat 52, strażnik pubu znaleziony z raną postrzałową, Pan Jirachot Srinaprom, lat 19, znaleziony z trzema ranami ciętymi i kłutymi na szyi i głowie, Pan Naruepanart Deenoo, lat 22, znaleziony z raną kłutą żołądka, a pan Nattawut Gamedang, lat 28, znalazł cztery rany kłute na brzuchu.

Policja miejska Nakhon Si Thammarat sprawdziła nagrania z kamer CCTV przed pubem. Okazało się, że pan Naruepanart i pan Nattawaut zaczęli od słownej dyskusji z panem Jirachtem. Nie wiadomo, jaki był przedmiot debaty, ale szybko przerodziła się w przemoc.

Według policji Nakhon Si Thammarat pan Naruepanart najpierw zaatakował pana Jirachota, zanim pan Jirachot dźgnął pana Naruepanarta w klatkę piersiową. Pan Naruepanart próbował zastrzelić pana Jirachota z pistoletu, ale kula trafiła pana Suppachai (strażnik pubu). Nattawu został dźgnięty podczas bójki.

Pub jest teraz tymczasowo zamknięty. Policja ściśle patroluje puby i kluby nocne w dzielnicy Mueang Nakhon Si Thammarat, aby zapobiec kolejnym brutalnym incydentom. W tej chwili jednak właścicielom lub zarządowi klubu nie postawiono żadnych zarzutów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/