Koh Tao gospodarzem Światowego Dnia Oceanu 2022

Ko Tao, Surat Thani –

Wydarzenie Spotlight Koh Tao @World Ocean Day 2022 odbędzie się w Koh Tao w Surat Thani od 7 czerwcath do czerwca 8th, 2022.

Zapraszamy do dołączenia do Spotlight Koh Tao @World Ocean Day 2022 z okazji Światowego Dnia Oceanu w dniach 7-8 czerwca 2022 na plaży Sairee, sub-dystrykt Koh Tao, dystrykt Koh Phangan, prowincja Surat Thani.

Będzie wiele działań, takich jak rehabilitacja rafy koralowej, agregacja ryb z lokalnymi rybakami, rehabilitacja zlewni, sprzątanie podwodnych plaż, obserwowanie raf, konserwacja boi cumowniczych i wiele innych.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt na Facebook Fanpage: Koh Tao Tourism Association lub Facebook Fan page: TAT Koh Samui x Koh Phangan x Koh Tao lub Line OA: @tatkohsamui.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.