Phuket będzie gospodarzem tajlandzkiego kongresu turystycznego 2022 (TTC 2022)

Phuket -

  Phuket ma być gospodarzem kolejnego dużego wydarzenia turystycznego w tym miesiącu od 6 czerwcath do czerwca 8th, 2022.

Zastępca gubernatora Phuket, Pichet Panapong, powiedział Phuket Express: „Od 2022 czerwca będziemy gospodarzem Kongresu Turystyki Tajlandzkiej 2022 (TTC 6) w Beyond Resort Katath do czerwca 8th, 2022. Spodziewamy się ponad 400 gości z sektora prywatnego i publicznego.”

Prezes Stowarzyszenia Turystycznego Phuket Bhummikitti Raktaengam dodał: „Firmy turystyczne są zachęcane do przyłączenia się do TTC w celu zaproponowania metod przyciągania większej liczby turystów przy jednoczesnym zachowaniu środowiska”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.