Rosjanka łamie nogę po uderzeniu dużą kłodą podczas pływania na plaży Kata

Kata, Phuket-

Rosjanka złamała nogę po tym, jak została uderzona przez dużą kłodę, która została wyrzucona przez fale na plaży Kata.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie od szefa ratowników Kata, pana Winai Tanboona o godzinie 11:30 w czwartek (2 czerwca)nd) na plaży Kata w podokręgu Karon, w dzielnicy Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć Rosjankę, której imię zostało zatajone na jej prośbę, leżącą na plaży w silnym bólu. Według ratowników i ratowników miała złamaną nogę. Została przewieziona do lokalnego szpitala w celu uzyskania pilnej pomocy medycznej.

Ratownicy ostrzegli pływaków, aby zdawali sobie sprawę z warunków przed wejściem do wody w Phuket, ponieważ nastąpiła fala trudnych warunków pogodowych.

Od tego weekendu Rosjanka podobno dochodzi do siebie po odniesionych obrażeniach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.