Policja z Phuket aresztuje podejrzanego o narkotyki po rozstrzelaniu opon na ruchliwej drodze w Rawai – WIDEO

Rawai, Phuket –

  Podejrzany o narkotyki, który rzekomo próbował uciec przed organami ścigania Rawai, został aresztowany z dwiema pigułkami metamfetaminy po tym, jak policja zestrzeliła jedną z opon pojazdu podejrzanego na ruchliwej drodze w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket w piątek po południu (3 czerwca).rd).

Policja w Chalong poinformowała, że ​​policja patrolowa w Chalong została powiadomiona 2 czerwca o godzinie 00:3, że samochód podejrzanego o narkotyki wyjechał ze społeczności Thai Mai, która jest obszarem uważanym przez organy ścigania Chalong za „wysokiego ryzyka” za przemyt narkotyków.

Policja w Chalong ścigała SUV-a i poprosiła kierowcę, aby zatrzymał się na wyrywkową kontrolę na skrzyżowaniu Sai Yuan na Wiset Road. Kierowca odmówił współpracy i podobno przyspieszył na północ do Kręgu Chalong, zanim udał się do podokręgu Karon, próbując udać się do Rawai.

Kiedy SUV pojawił się przed Rawai Tambol Health Hospital, policja zablokowała SUV-a, zatrzymując inne pojazdy na drodze Wiset. Czerwony SUV jednak wciąż próbował uciec. Policja otworzyła ogień do opony SUV-a, powodując jej spłaszczenie i przez to niemożność ucieczki.

Policja aresztowała później jednego podejrzanego w SUV-ie, którym był 25-letni Yossapan Anantapan z Songkhla. Odebrano mu dwie pigułki metamfetaminy. Zabrano go na posterunek policji w Chalong i wykonano test narkotykowy na podstawie moczu, który podobno dał wynik pozytywny.

Oskarża się go o nielegalne posiadanie Narkotyku Kategorii 1 do używania, lekkomyślną jazdę i prowadzenie pojazdu podczas używania nielegalnych narkotyków. Film z aresztowania znajduje się poniżej

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.