Delfin leczony w Phuket po umyciu się na plaży w Phang Nga

Phang Nga-

Delfin został zabrany do Phuket na leczenie po tym, jak wymyto go wczoraj na plaży w Phang Nga (4 czerwca)th).

Królewska tajska marynarka wojenna z siedzibą w Phang Nga została powiadomiona od lokalnego mieszkańca, pana Apisita Soonthonghao, że na plaży Kuek Kak w dystrykcie Takua Pa znaleziono delfina.

Urzędnicy z Centrum Ochrony Żółwi Morskich w Royal Thai Navy szybko przybyli na plażę.

Delfin, który wciąż żyje, ma 1.5 metra długości. Uważa się, że delfin został wyrzucony na plażę przez silne fale.

Delfin został przewieziony do Morskiego Centrum Biologicznego Phuket w Cape Panwa, subdystrykt Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket na leczenie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.