Mężczyzna z Birmy umiera w wyniku porażenia prądem w pobliżu hotelu w Patong

Patong –

Pracownik migrujący z Birmy zmarł w wyniku porażenia prądem za hotelem w Patong wczesnym rankiem w piątek (3 czerwca)rd).

Policja w Patong poinformowała, że ​​została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:40 w pobliżu obozu pracy na Phra Metta Road w Patong.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało mężczyzny, który później został zidentyfikowany jako 24-letni pan PYAE PHYO AUNG, obywatel Birmy. Jego ciało utknęło między żelaznym ogrodzeniem a słupem energetycznym. Incydent miał miejsce za dużym lokalnym hotelem, którego nazwa została zatajona przez władze w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.

Na ciele Pyae nie znaleziono śladów walki ani fizycznej kłótni. Na tym etapie policja uważała, że ​​zmarły mężczyzna zmarł w wyniku porażenia prądem. Nie było jasne, dlaczego Pyae wspiął się na ten obszar.

Opiekun obozu pracy, pan Sathorn Jongbanjob, powiedział The Phuket Express: „Nie mam pojęcia, dlaczego Pyae wspiął się na słup energetyczny. Dowiedziałem się dopiero, gdy jego przyjaciel powiedział mi, że widzieli jego ciało uwięzione w tym obszarze.

Jednak ciało Pyae zostało przewiezione do lokalnego szpitala, aby znaleźć dokładną przyczynę śmierci.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.