Phuket organizuje kolejny festiwal owoców morza z mini balonami w Phuket Town

Phuket -

  Znany festiwal owoców morza „Roi Rim Lay” wraz z mini balonami odbędzie się w Phuket Town od 10 czerwcath do czerwca 12th, 2022.

W zeszłym tygodniu (2 czerwca) odbyła się konferencja prasowand) i był prowadzony przez Przewodniczącego Prowincjonalnej Organizacji Administracyjnej w Phuket (PPAO), pana Rewata Areerob.

Pan Rewat powiedział na konferencji: „Wydarzenie ma na celu pobudzenie gospodarki i turystyki w Phuket poprzez prezentację charakterystycznych dań z Phuket z dużą ilością świeżych owoców morza”.

„Wydarzenie odbędzie się od 10 czerwcath do czerwca 12th w Saphan Hin w mieście Phuket”.

„Na wydarzeniu pojawi się ponad 60 stoisk z jedzeniem i owocami morza z podpisami Phuket. Będziemy również mieli mini balony na imprezie od godziny 5:00 przez trzy dni imprezy”. Dodano Rewat.

„Na wydarzeniu pojawią się koncerty znanych tajskich zespołów, takich jak Labanoon i Patthalung Band”. Rewat zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!â € <

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.