Premier Prayut odwiedzi Phuket na Kongresie Turystyki w Tajlandii 2022

Phuket -

Tajski premier generalny Prayut Chan-o-cha odwiedzi Phuket 6 czerwcath, 2022 dla Kongresu Turystyki Tajlandii 2022.

Departament Public Relations Rządu potwierdził w zeszłym tygodniu (3 czerwca)rd) w raporcie Harmonogram premiera generalnego Prayuta z 6 czerwca w Phuket.

O 1:00 premier ma przybyć na międzynarodowe lotnisko w Phuket, a następnie udać się do szkoły Phuttha Mongkol Nimit w dzielnicy Mueang Phuket.

Od 1:30 do 2:30 Prayut będzie inspekował szkołę Phuttha Mongkol Nimit i przekaże sugestie edukacyjne oraz podpisanie MOU (Memorandum of Understanding) dla szkoły partnerskiej.

O 2:30 wyruszy ze szkoły w kierunku Beyond Resort Kata w sub-dystrykcie Karon, w dzielnicy Mueang Phuket.

Od 2:45 do 4:00 Prayut poprowadzi otwarcie Kongresu Turystyki Tajlandii 2022 w Beyond Resort Kata.

O 4:00 Prayut odjedzie z Beyond Resort Kata w kierunku międzynarodowego lotniska Phuket z powrotem do Bangkoku.

Prayut nie planuje zwiedzania głównych obszarów turystycznych, takich jak Patong czy Stare Miasto w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.