AKTUALIZACJA: Królewska policja Tajlandii prosi publiczność o śledzenie aktualizacji z oficjalnych źródeł tylko dotyczących Rosjanki, która zginęła w Patong w zeszłym tygodniu

Patong, Phuket, Tajlandia-

  Zastępca rzecznika tajlandzkiej policji królewskiej prosi opinię publiczną o śledzenie aktualizacji z oficjalnych źródeł tylko dotyczących Rosjanki, która w zeszłym tygodniu spadła z kondominium w Patong.

Przeczytaj więcej o naszych poprzednich historiach w linku TUTAJ.

Pułkownik Kritsana Pattanacharoen w piątek (3 czerwca)rd) stwierdził: „Sprawa ta jest nadal przedmiotem dochodzenia. Nie wykluczyliśmy żadnej podejrzanej przyczyny incydentu, takiej jak wypadek, morderstwo lub inne nielegalne sprawy, które mogły być zaangażowane”.

„Osoby zaangażowane w incydent (trzech cudzoziemców aresztowanych za posiadanie marihuany)) nadal nie współpracują z organami ścigania, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące incydentu.” – stwierdził pułkownik Kritsana Pattanacharoen.

„Chcemy mieć pewność, że posiadane przez nas dowody doprowadzą do ustalenia, co stało się z Rosjanką. Ponadto nie chcemy, aby opinia publiczna była zdezorientowana innymi niewiarygodnymi wiadomościami i plotkami, które mogły uszkodzić sprawę”. Dodał pułkownik Kritsana Pattanacharoen.

„Więc prosimy o śledzenie aktualizacji tych wiadomości wyłącznie z oficjalnych źródeł”. Pułkownik Kritsana Pattanacharoen zakończył.

Media Phuket Express i TPN nie donoszą o plotkach i spekulacjach, zauważają media TPN.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.