Odnaleziono ciało mężczyzny porwane przez falę podczas łowienia ryb na skale na plaży w Thalang

Thalang –

  47-letni mężczyzna został znaleziony martwy po tym, jak wczoraj został porwany przez falę podczas wędkowania w pobliżu plaży w Thalang (5 czerwca).th) i została znaleziona dzisiaj (6 czerwca)th).

Nurkowie ratownicy zostali powiadomieni o incydencie wczoraj, 3 czerwca o godzinie 00:5, na plaży Banana w Baan Layan, w dystrykcie Cherng Talay.

Przybyli na miejsce i znaleźli kobietę, która płakała przy gigantycznej skale. Kobieta z Birmy, której nazwiska nie ujawniono w prasie, powiedziała nurkom ratowniczym, że jej chłopak, 47-letni Sakkarin Bulan, łowił ryby na masywnej skale.

Siedziała tam, obserwując go, gdy nagle wielka fala porwała go do morza. Natychmiast złapała go za rękę i próbowała go podnieść, ale upadł. Został ponownie porwany przez wielką falę, zanim zniknął w morzu. Wyszukiwanie rozpoczęło się wczoraj po 3:30 do 7:00. Poszukiwania przerwano z powodu silnych fal i zapadnięcia zmroku.

Ratownicy wyszli ponownie dziś rano (6 czerwca) z dwiema łodziami i skuterem wodnym, przeszukując różne duże formacje skalne. O 12:20 ciało pana Sakkarina zostało znalezione między kilkoma masywnymi skałami 300 metrów od miejsca, w którym był ostatnio widziany.

Jego ciało wydobyto z morza, co zajęło ponad dwie godziny. Kobieta z Birmy potwierdziła, że ​​był jej chłopakiem, którego porwały fale. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.