Phuket jest gospodarzem 58. kongresu ISU (Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej)

Phuket -

  58th Kongres ISU (Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej) odbywa się w Phuket od 5 czerwcath do czerwca 11th, 2022.

Wydarzenie rozpoczęło się wczoraj (5 czerwca)th).

Pan Phiphat powiedział: „58. Kongres ISU odbędzie się od 5 czerwca”th do czerwca 11th, 2022 w hotelu Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa. Uczestnicy z ponad 70 krajów z całego świata przyłączają się do kongresu w ramach koncepcji „Zielone Spotkanie”, która bardziej dotyczy długoterminowej ochrony środowiska. ISU organizuje wydarzenie, aby wybrać nowych menedżerów wykonawczych i zespoły.

„To także dobra okazja do promowania turystyki w Phuket i Tajlandii wśród innych na świecie. Tym razem prezentujemy sygnatury Phuket i Tajlandii, czyli starożytne tradycje i kultury oraz piękną przyrodę. Uczestnicy kongresu odwiedzili także „Stare Miasto w Phuket” i inne miejsca turystyki przyrodniczej” – wyjaśnił pan Phiphat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.