Premier Tajlandii przybywa do Phuket, odwiedza szkołę, aby wspierać programy edukacyjne

Phuket -

  Premier Tajlandii Prayut Chan-O'Cha przybył do Phuket dziś po południu (6 czerwca)th). Po raz pierwszy odwiedził szkołę Phuttha Mongkol Nimit i przedstawił sugestie edukacyjne oraz podpisanie MOU (Memorandum of Understanding) dla Szkoły Partnerskiej.

Premier i jego delegacja przybyli na międzynarodowe lotnisko w Phuket, zanim odwiedzili szkołę Phuttha Mongkol Nimit, która jest bezpłatną rządową szkołą buddyjską w mieście Phuket.

PM Prayut kierował Projektem Szkół Partnerskich pomiędzy szkołą Phuttha Mongkol Nimit, Grupą Centralną, Grupą Paradise i rezydencjami Andara Resort. Projekt ma na celu wspieranie większej liczby uczniów w trzech głównych umiejętnościach, którymi są umiejętności językowe, umiejętności cyfrowe i umiejętności przedsiębiorcze u ludzi.

Projekt „Szkoła Partnerska” rozpoczyna się od unowocześnienia nauczania języka angielskiego w przedszkolu we wzorcowych szkołach. Nauczyciele anglojęzyczni zostaną wysłani do szkół, aby uczyć języka angielskiego dla uczniów.

Ponieważ Phuket jest dużym miastem turystycznym z wieloma zawodami i firmami obsługującymi zagranicznych turystów, pracownicy muszą traktować priorytetowo znajomość języka angielskiego, zgodnie z propozycjami wartości projektu „Szkoła partnerska”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.