30-letnia matka zgłosiła się na policję po tym, jak szpital w Phuket poinformował ją, że jej nowo narodzone dziecko rzekomo doznało tajemniczego złamania ręki podczas ich opieki

Phuket -

30-letnia matka złożyła raport na policję po tym, jak szpital w Phuket Town poinformował ją później, że jej dwutygodniowa córeczka rzekomo doznała złamanej ręki.

Dzisiaj (7 czerwca)th) Pani Aujchara Jantararat, lat 30, nauczycielka, udała się na posterunek policji w Phuket i złożyła zawiadomienie na policji.

Powiedziała policji: „W zeszłym miesiącu 23 majard Urodziłam w dużym szpitalu w Phuket Town”.

Phuket Express nie ujawnił nazwy szpitala w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie policyjne.

„Lekarz, którego nazwiska również nie podano, powiedział, że moja córeczka zakrztusiła się płynem owodniowym i musi zrobić prześwietlenie płuc. Dziecko było leczone w szpitalu, kiedy mnie wypisano ze szpitala. Mogłem odwiedzać moje dziecko raz w tygodniu”.

„31 majastPojechałam do szpitala odwiedzić moje dziecko, dziecko było zdrowe, ale dziecko musiało być nadal leczone w szpitalu, według lekarzy.”

„Wczoraj, (6 czerwcath), ponownie odwiedziłam moje dziecko, a pielęgniarka poinformowała mnie, że moje dziecko ma złamaną rękę. Byłem zszokowany. Próbowałem ich zapytać, jak to się stało. Powiedzieli mi, że muszą ustalić przyczynę urazu, zanim będą mogli podać jakiekolwiek szczegóły”.

„Złożyłem raport na policję, ponieważ chcę, aby szpital wyjaśnił ten uraz i co dalej zrobi”. Aujchara zakończył.

W czasie prasy szpital nie wydał publicznego oświadczenia, a sytuacja była intensywnie dyskutowana w tajskich mediach społecznościowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.