Premier Tajlandii przedstawia strategie na Kongresie Turystyki Tajlandii 2022 w Phuket

Phuket -

Premier Tajlandii Prayut Chan-O'Cha wczoraj (6 czerwca)th) poprowadziło otwarcie Kongresu Turystyki Tajlandii 2022 w Beyond Resort Kata w Phuket.

Do premiera Prayuta dołączyli: Minister Turystyki i Sportu Tajlandii Pan Phiphat Ratchakitprakarn, gubernator Phuket Narong Woonciew i inni odpowiedni urzędnicy.

Premier Prayut wygłosił przemówienie otwierające: „Po pierwsze, projekt Phuket Sandbox okazał się sukcesem, który stał się wzorem dla innych krajów do pobudzenia turystyki i gospodarki. W ciągu ostatnich dwóch lat przeszliśmy przez trudny okres pandemii Covid-19. Kryzys pokazał jednak, że jesteśmy uzależnieni od rozwoju turystyki i idziemy naprzód. Jestem pewien, że turystyka w Tajlandii powróci w niedalekiej przyszłości do światowej czołówki”.

„Rząd Tajlandii stara się również wspierać nowe style turystyki, takie jak turystyka konserwatorska i lokalna turystyka krajowa. Gospodarka lokalna i turystyka długoterminowa będą rozwijane wraz z zachowaniem środowiska naturalnego. Przyszłość światowej turystyki szybko się zmieniła, jest niepewna i pełna wyzwań. Strategie turystyczne muszą być opracowane z myślą o turystyce wysokiej jakości”.

„Strategia „UŚMIECH” to model burzy mózgów podczas kongresu, ponieważ Tajlandia jest gotowa stać się ważnym, zrównoważonym i zrównoważonym kierunkiem turystycznym. S – Zrównoważony rozwój, M – Siła robocza, I – Gospodarka sprzyjająca włączeniu społecznemu, L – Lokalizacja, E – Ekosystemy S – Innowacje społeczne.”

„To najlepszy czas, kiedy współpracujemy dla przyszłej turystyki. Rząd jest gotowy na przyjęcie sugestii z sesji burzy mózgów dotyczących dalszego rozwoju turystyki w Tajlandii”.

Phuket News zauważa, że ​​w pewnym momencie premier zdjął maskę podczas przemawiania i powiedział, że nadszedł czas, aby przejść przez erę Covid, która wywołała gromki aplauz. Mandaty masek pozostają obecnie w całym kraju, chociaż Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 ma je przejrzeć jeszcze w tym miesiącu.

Premier Tajlandii Prayut Chan-O'Cha przybył wczoraj do Phuket (6 czerwca)th). Po raz pierwszy odwiedził szkołę Phuttha Mongkol Nimit i przedstawił sugestie edukacyjne oraz podpisanie MOU (Memorandum of Understanding) dla Szkoły Partnerskiej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.