Trzylatek umiera po rzekomym napaści przez macochę i ojca w Chalong

Chalong –

Trzyletnia dziewczynka zmarła po tym, jak rzekomo została zaatakowana przez macochę i ojca w Chalong.

Wiadomość została ujawniona prasie dzisiaj (8 czerwca). Komendant policji Regionu 8, podpułkownik Amphon Buarabphon, powiedział Phuket Express: „Policja w Chalong została powiadomiona ze szpitala Chalong w niedzielę (5 czerwca) 2022 r., że trzyletnia dziewczynka została uznana za zmarłą”.

„Jej ojciec, pan Wanwichai Teanhom, lat 28, powiedział policji, że jego córka wymiotowała i była napięta. Zabrał ją do szpitala w niedzielę (5 czerwca), ale zmarła tragicznie. Przeprowadzono sekcję zwłok i w sumie na jej twarzy i ciele znaleziono 23 siniaki, które według koronera były spowodowane przez twarde przedmioty i tępy traumatyczny wpływ na około jeden do dwóch tygodni przed ogłoszeniem jej zgonu. Przyczyną śmierci dziewczynki było krwawienie wewnątrz żołądka po stłuczeniu jelit” – wyjaśnił podpułkownik Amphon.

„Policja w Chalong kontynuowała śledztwo. Policja potwierdziła, że ​​trzylatka została zaatakowana przez swoją macochę, panią Wanwilai Saneang, lat 28 i jej ojca, pana Wichai Teanhoma, lat 28” – dodał podpułkownik Amphon.

„Wczoraj (7 czerwca) wydano nakaz aresztowania z Sądu Okręgowego w Phuket dla obu z nich. Stają w obliczu zarzutów napaści na inną osobę na śmierć, podczas gdy pani Wanwilai stoi w obliczu dodatkowych zarzutów napaści na innych, powodując uszkodzenie umysłu i ciała. Zostali aresztowani przez policję w Chalong dzisiaj (8 czerwca)” – zauważył podpułkownik Amphon.

Podejrzani nie złożyli od razu publicznego oświadczenia po aresztowaniu i nie było wiadomo, czy zapewnili sobie zastępstwo prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.