AKTUALIZACJA: Szpital w Phuket organizuje konferencję prasową dotyczącą noworodka, który podobno doznał złamanego ramienia podczas jego opieki

Phuket -

Szpital Vachira Phuket dzisiaj (8 czerwca) ujawnił możliwość złamania ręki przez dwutygodniowe dziecko zaangażowane w historię wirusową w tajskich mediach.

Najpierw nasza poprzednia historia:

30-letnia matka złożyła raport na policję po tym, jak szpital w Phuket Town poinformował ją później, że jej dwutygodniowa córeczka rzekomo doznała złamanej ręki.

Teraz dla naszej aktualizacjijedli:

Dziś rano (8 czerwca) w szpitalu Vachira Phuket w mieście Phuket odbyła się konferencja prasowath) i był prowadzony przez dyrektora szpitala Vachira Phuket, doktora Weerasaka Lorthongkama i rodziców dziewczynki.

Rodzice wcześniej poprosili o obejrzenie nagrania z kamer CCTV, kiedy dziewczynka była leczona w szpitalu. Dr Weerasak stwierdził jednak, że nie ma żadnego zapisu konkretnego incydentu, ponieważ kamery CCTV nie nagrywają przez cały czas. Są używane do operacji w czasie rzeczywistym tylko podczas pandemii Covid-19.

Doktor Weerasak powiedział: „Dziecko było w normalnym stanie po urodzeniu. O 9:00 5 czerwcath, personel medyczny ważył dziecko na wadze. W tym czasie dziecko było w stanie poruszać rękami i nogami”.

„O 10:00 tego samego dnia personel sprawdził tlen i puls dziecka. Dziecko kopało i wierciło się. Dziecko było owinięte jednym materiałem (który owinął jej ramiona, ciało i nogi).”

Rano 7 czerwcath, pracownicy stwierdzili, że dziecko nie poruszało lewym ramieniem. Na jej ramieniu nie znaleziono siniaków ani ran. Została prześwietlona, ​​zanim okazało się, że doznała złamania lewej ręki”.

„Na tym etapie uważamy, że dziecko złamało rękę po zakryciu 5 czerwca”th. Jednak nadal kontynuujemy badania nad innymi możliwościami, podczas gdy zapewniamy najlepsze leczenie dla dziecka”. Doktor Weerasak zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.