AKTUALIZACJA: Policja ostrzega przed dużymi opóźnieniami w ruchu z powodu tymczasowego zamknięcia przejścia podziemnego Darasamut na 10 dni

Wichit, Phuket-

Policja Wichit ostrzegła o znacznych opóźnieniach w ruchu w pobliżu przejścia podziemnego Darasamut w dzielnicy Mueang Phuket, ponieważ przejście podziemne zostało tymczasowo zamknięte przez 24 godziny na dobę przez dziesięć dni.

Nasza poprzednia historia:

Przejście podziemne Darasamut będzie tymczasowo zamknięte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę przez dziesięć dni w celu poprawy ruchu od wtorku (7 czerwca) do piątku (17 czerwca) 2022 r.

Teraz dla naszej aktualizacjijedli:

Policja Wichit ostrzegła społeczeństwo o opóźnieniach w ruchu drogowym dzisiaj (4 czerwca) o 30:8, czyli drugiego dnia tymczasowego zamknięcia przejścia podziemnego Darasamut w dzielnicy Wichit.

Użytkownicy dróg powinni zaplanować podróż przed podróżą w pobliżu przejścia podziemnego. Kierowcy mogą skorzystać z Chalerm Phrakiet Rama 9 Road (Bypass Road) i Chao Fa Tawan Ok Road.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.