41-latek chciał aresztować podejrzanego w Wichit w Phuket za rzekome oszustwo

Wichit, Phuket-

  41-letni mężczyzna poszukiwany przez Sąd Prowincji Phuket został wczoraj aresztowany w podokręgu Wichit w dystrykcie Mueang Phuket pod zarzutem oszustwa.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że aresztowała pana Kittisaka (prasa nie podaje nazwiska), 41 wczoraj (9 czerwca).th) o 6:00

Kittisak, według policji w Wichit, był poszukiwanym podejrzanym w nakazie aresztowania wydanym przez Sąd Okręgowy w Phuket 30 majath, 2022.

Kittisak zostaje oskarżony o nieuczciwe oszukiwanie osoby i importowanie sfałszowanych danych komputerowych w całości lub w części lub fałszywych danych komputerowych w sposób wyrządzający szkodę innym.

Pan Kittisak rzekomo oszukiwał klientów w związku z instalacją szkła w ramach swojej regularnej pracy. Został zabrany na posterunek policji w Wichit w celu podjęcia dalszych działań prawnych. Jednak od czasu prasy policja w Wichit nie ujawniła więcej szczegółów na temat jego domniemanego oszustwa lub potencjalnej ofiary (ofiar).

Pan Kittisak nie wydał oświadczenia mediom i nie było wiadomo, czy uzyskał pomoc prawną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.