Ciesz się „Rock on the Beach Music Festival” w Phuket i Krabi – KOMUNIKAT PRASOWY

  W następny weekend w Phuket i następny weekend w Krabi ten ekscytujący festiwal na plaży obiecuje mnóstwo muzyki, jedzenia i zabawy w pięknym otoczeniu.

Bangkok, 10 czerwca 2022 – Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ma przyjemność zaprosić wszystkich na „Rock on the Beach Music Festival”, który odbędzie się w tym miesiącu w dwóch najpiękniejszych miejscach południowej Tajlandii – Phuket w dniach 17-19 czerwca i Krabi od 24-26 czerwca.

Pani Thapanee Kiatphaiboon, Zastępca Gubernatora TAT ds. Marketingu Krajowego, powiedziała: „The Rock on the Beach Music Festival jest działaniem w ramach projektu Thailand Festival Experience i z koncepcją tajlandzkich fundacji 6F, 4M soft power – a mianowicie żywności, filmu , Moda, Festiwal, Walka, Przyjaźń, Muzyka, Muzeum, Mistrz i Meta. I zgodnie z hasłem „Odwiedź Tajlandię w roku 2022-2023: niesamowite nowe rozdziały”, wydarzenie ma na celu zwiększenie liczby wysokiej jakości turystów do Tajlandii i stworzenie innego doświadczenia zarówno dla turystów z Tajlandii, jak i z zagranicy”.

Wydarzenie, określane jako „Festiwal Szczęścia na Andamanie”, odbędzie się w Phuket w dniach 17-19 czerwca 2022 r., w godzinach 15.00-22.00. w Parku Delfinów na plaży Patong. Odbędą się koncerty na plaży znanych artystów, takich jak Vi Violet, Ink Waranthon i zespół The Parkinson, a także specjalny pokaz flyboard i różne pokazy latawców.

Przeprowadzka do Krabi od 24 do 26 czerwca 2022 r. Wydarzenie potrwa od 15.00 do 22.00. w Tacola Yacht Marina. Plażowe koncerty będą wykonywane przez znanych artystów, w tym ETC., TWOPEE i Ben Chalatit, wraz ze specjalną atrakcją olśniewającego pokazu dronów i choreografowania dronów w różne litery i formy.

W obu miejscach odbędą się również lokalne występy taneczne, takie jak „Baba Nyonya” lub taniec peranakan, a także taniec Tari Kipas, współczesny pokaz lalkowy i współczesny taniec Nora, a także zajęcia DIY, takie jak lokalne malowanie pamiątek batikowych. Lokalne jedzenie i produkty z przedsiębiorstw społecznych w Phuket i Krabi będą w sprzedaży, a festiwalowicze będą mieli okazję skosztować słynnych potraw z obu miejsc.

TAT współpracuje również z operatorami turystycznymi w Phuket i Krabi, w tym z biurami podróży, hotelami i restauracjami, oferując 3,000 kuponów, każdy o wartości 200 Bahtów, które turyści mogą wykorzystać podczas imprezy, aby uzyskać zniżki na jedzenie i lokalne produkty podczas imprezy.

„Oczekuje się, że będzie to ekscytująca okazja festiwalowa z mnóstwem muzyki na żywo różnych artystów i pysznym jedzeniem w pięknej scenerii plaży, około 2,500 tajlandzkich i zagranicznych turystów ma uczestniczyć każdego dnia w Rock on the Beach Music Festival, w sumie co najmniej 15,000 XNUMX turystów podczas całego wydarzenia. Pomoże to w kierowaniu tajską strategią turystyki polegającą na tworzeniu cennych doświadczeń z myślą o zrównoważonej turystyce i zrównoważonej dystrybucji dochodów w społeczności lokalnej i ogólnej gospodarce kraju” – dodała Thapanee.

Festiwal muzyki Rock on Beach odbędzie się w ramach środków ochrony zdrowia publicznego i warunków sanitarnych Amazing Thailand Safety and Health Administration (SHA) w formie wydarzenia wolnego od COVID. Uczestnicy festiwalu są uprzejmie proszeni o przestrzeganie wytycznych dotyczących zdrowia publicznego przez cały czas.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem TAT Phuket pod numerem tel.: +66 (0) 7621 1036, biuro TAT Krabi pod numerem
Tel: +66 (0) 7562 2163 lub 1672 Travel Buddy.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.