Urzędnicy z Phuket sprawdzają miejsca karaoke w Thalang pod kątem protokołów Covid-19

Thalang, Phuket –

  Urzędnicy z Phuket sprawdzili miejsca karaoke w dzielnicy Thalang zeszłej nocy (9 czerwca), po tym, jak legalnie pozwolono im być otwarte do północy.

Inspekcja o godzinie 10 w siedmiu miejscach karaoke w dystrykcie Thalang była prowadzona przez dyrektora administracyjnego Thalang, pana Panjaponga Boonjana i innych wolontariuszy.

Phuket Gubernator w maju 31st, 2022 wydał nowe zamówienia związane z Covid-19, oficjalnie zezwalając na otwieranie miejsc rozrywki do północy od 1 czerwcast, 2022.

Pan Panjapong powiedział Phuket Express: „Inspekcja miała na celu upewnienie się, że te miejsca karaoke stosują się do poleceń gubernatora i pomiarów zdrowia publicznego”.

„Na przykład wszyscy pracownicy muszą otrzymać co najmniej dwie dawki szczepionek przeciw Covid-19, operatorzy rozrywkowi muszą sprawdzić, czy ich klienci zostali zaszczepieni, nie wolno używać nielegalnych narkotyków, handlu ludźmi, nielegalnych pracowników migrujących, a sprzedaż alkoholu jest dozwolona do północy” – wyjaśnił pan Panjapong.

„Jednak ogólna zgodność jest dobra. Większość z nich podążyła za pomiarami zdrowia publicznego” – dodał Panjapong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.