AKTUALIZACJA: Rodzice dwutygodniowego dziecka zaangażowani w spór szpitalny o tajemnicze złamane ramię składają kolejny raport policji w Phuket

Phuket -

  Rodzice dwutygodniowego dziecka zamieszanego w trwający spór szpitalny złożyli kolejny raport policji miejskiej w Phuket, aby podjąć kroki prawne przeciwko każdemu, kto złamał rękę ich dziecku.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Wczoraj (9 czerwca) szpital Vachira Phuket ujawnił możliwość złamania ręki przez dwutygodniowe dziecko zamieszane w historię wirusową w tajskich mediach.

Dyrektor szpitala Vachira Phuket, doktor Weerasak Lorthongkam, powiedział prasie: „Wciąż kontynuujemy nasze dochodzenie w sprawie innych możliwości (w związku z tym, jak dziecko złamało rękę), podczas gdy zapewniamy najlepsze leczenie dla dziecka”.

Teraz nasza zaktualizowana historia:

Dzisiaj (10 czerwca)th), pan Jakkrit Nimnoo i 30-letnia Aujchara Jantararat, którzy są rodzicami dziecka, złożyli raport na policję miasta Phuket.

Pan Jakkrit powiedział prasie: „Martwimy się, czy nasza córka będzie miała w przyszłości nieprawidłową rękę. Urodziła się ze wszystkim normalnym. Teraz ma skazę.

„Chcemy wiedzieć, czy szpital może zidentyfikować, kto złamał rękę naszemu dziecku. Czujemy, że szpital coś ukrywa i nie mamy zaufania do szpitala”.

„Nie chcemy, aby ten incydent przydarzył się innym dzieciom. Nasza sprawa powinna być ostatnia. Chcemy, aby osoba, która złamała naszemu dziecku rękę, została postawiona przed sądem”.

Według doktora Weerasaka śledztwo w sprawie tego, jak doszło do incydentu, jest w toku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.