Drugi delfin leczony w Phuket po umyciu się na plaży w Phang Nga w tym miesiącu

Phuket -

Ranny delfin został przewieziony do Phuket na leczenie po tym, jak został wymyty wczoraj na plaży w Phang Nga (10 czerwca)th).

Royal Thai Navy z siedzibą w Phang Nga została powiadomiona z hotelu w poddystrykcie Takua Pa, że ​​na plaży Khao Lak znaleziono delfina.

Urzędnicy z Centrum Ochrony Żółwi Morskich przy Królewskiej Marynarce Wojennej Tajlandii oraz z Parku Narodowego Khao Lak – Lamru szybko dotarli na plażę.

Delfin, który wciąż żyje, ma 1.5 metra długości. Delfin uszkodził sobie usta. Uważa się, że delfin został wyrzucony na plażę przez silne fale, zanim uderzył w skały.

Delfin został przewieziony do Morskiego Centrum Biologicznego Phuket w Cape Panwa, subdystrykt Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket na leczenie.

To już drugi delfin wyrzucony na plażę w rejonie Khao Lak w tym miesiącu.

Delfin został zabrany do Phuket na leczenie po wymyciu go na plaży w Phang Nga 4 czerwcath.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.