AKTUALIZACJA: Trzech obcokrajowców rzekomo zaangażowanych w incydent, w którym Rosjanka zginęła z mieszkania w Phuket, wciąż zaprzecza wszystkim oskarżeniom

Patong, Phuket –

Trzech obcokrajowców, którzy rzekomo brali udział w incydencie, w którym Rosjanka spadła na śmierć z kondominium w Patong w zeszłym miesiącu, nadal zaprzeczają wszystkim oskarżeniom i są teraz w areszcie w Sądzie Prowincji Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Komendant policji Regionu 8, podpułkownik Amphon Buarabphon, powiedział na początku tego tygodnia Phuket Express: „Na tym etapie stoją w obliczu zarzutów 'lekkomyślności powodujących śmierć innej osoby'. Są teraz w areszcie w Sądzie Prowincji Phuket”.

Teraz zaktualizuj:

Komendant policji prowincji Phuket, podpułkownik Sermpan Sirikong, powiedział dziś w rozmowie z Phuket Express (11 czerwca): „Trzech cudzoziemców jest nadal w areszcie w Sądzie Okręgowym w Phuket. Nadal zaprzeczają wszystkim zarzutom. Nalegają, aby rozmawiać w procesie sądowym tylko wtedy, gdy mają do tego prawo. Odmówili odpowiedzi na pytania organów ścigania lub prasy”.

„Mają również prawo zażądać zwolnienia za kaucją. Jednak to również zależy od sądu, czy zezwolą na zwolnienie za kaucją, czy nie, a organy ścigania są zaniepokojone potencjalnym ryzykiem ucieczki podejrzanych – dodał podpułkownik Sermpan.

Trzej podejrzani z zagranicy, którzy byli obecni, gdy Rosjanka pogrążyła się na śmierć, również podobno szukali pomocy w swoich ambasadach i ochrony prawnej, mimo że sprawa zyskała duży rozgłos w tajlandzkich mediach.

Podejrzani są obecnie przetrzymywani pod zarzutem posiadania narkotyków i lekkomyślności, która spowodowała śmierć innej osoby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.