Urzędnicy z Phuket sprawdzają miejsca rozrywki w mieście Phuket, ostrzegają o środkach Covid

Phuket -

Urzędnicy z Phuket przeprowadzili inspekcję obiektów rozrywkowych w mieście Phuket ostatniej nocy (13 czerwca), po tym, jak legalnie pozwolono im być otwarte do północy.

Inspekcję w 11 miejscach rozrywki w mieście Phuket w godzinach od 8:30 do 10:00 prowadzili dyrektorzy administracyjni Mueang Phuket, pani Chongmas Sakunpradit i pan Danai Jaikeng oraz policja miasta Phuket.

Phuket Gubernator 31 maja, 2022 wydał nowe zamówienia związane z Covid-19, oficjalnie zezwalając na otwieranie miejsc rozrywki do północy od 1 czerwcast, 2022.

Szef dystryktu Mueang Phuket, pan Suwit Suriyawong, powiedział Phuket Express: „Inspekcja miała na celu upewnienie się, że lokale rozrywkowe przestrzegają pomiarów zdrowia publicznego i zasad lokali rozrywkowych. Obejmują one różne pomiary związane z Covid-19”.

„Większość z nich przestrzegała pomiarów zdrowia publicznego i innych zasad obowiązujących w miejscach rozrywki” – dodał Suwit.

Inspekcje w miejscach rozrywki regularnie zauważają media TPN, ponieważ urzędnicy przez mniej więcej rok obawiali się ponownego otwierania miejsc rozrywki, obawiając się, że mogą spowodować więcej epidemii Covid. W rzeczywistości tak nie było, jak pokazują ostatnie statystyki Covid-19, ponieważ liczby faktycznie nadal spadają.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.