Opóźnienia w ruchu po zderzeniu trzech pojazdów na Phuket Bypass Road

FOTO: KRZESŁO 6573

Phuket-

Ruch został opóźniony po tym, jak trzy pojazdy, w tym taksówka, rozbiły się na Bypass Road w dzielnicy Mueang Phuket jeszcze przed południem.

Policja drogowa Phuket została powiadomiona o wypadku o 11:30 na Bypass Road (Chalerm Phrakiet Rama 9 Road) w subdystrykcie Rassada.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć trzy uszkodzone pojazdy, które były taksówką, ciężarówką lodową i ciężarówką dostawczą. Jednak nie zgłoszono żadnych poważnych obrażeń. Ruch uliczny był hamowany przez wiele kilometrów.

Phuket Express zauważa, że ​​ta obwodnica jest prostą główną drogą prowadzącą do miasta Phuket, którą prawie każdy pojazd porusza się z dużą prędkością, co zwykle powoduje wiele wypadków drogowych w tym obszarze.

FOTO: KRZESŁO 6573

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.