Dwóch operatorów barów w Rawai w Phuket aresztowanych za rzekome złamanie zamówień Phuket Covid-19

Rawai, Phuket –

Dwóch operatorów barów zostało aresztowanych za rzekome złamanie zamówień z Phuket i pomiarów Covid-19.

Zespół urzędników w Rawai wraz z policją Chalong skontrolowali wczoraj bary w Rawai (14 czerwcath).

Urzędnicy z Rawai poinformowali o 11:20, że aresztowali 51-letnią Nichajorn z Nonthaburi za nieprzestrzeganie poleceń z Phuket i pomiarów Covid-19. Jednak urzędnicy nie ujawnili więcej szczegółów, poza stwierdzeniem, że Nichajorn rzekomo naruszał zasady związane z Covid-19.

O 11:40 aresztowali 46-letnią panią Sap z Bueng Kan (północno-wschodnia Tajlandia). Z miejsca aresztu skonfiskowano pięć rachunków za alkohol i gotówkę.

Oskarża się ją o łamanie zamówień z Phuket i pomiary Covid-19, a także prowadzenie lokali rozrywkowych ze sprzedażą alkoholu, ale zatrudnia kobiety świadczące zamknięte usługi z klientami.

Zabrano ich na posterunek policji w Chalong w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Organy ścigania w Rawai ostrzegły, że zbliżają się kolejne naloty i że skupiono się na środkach ostrożności Covid19, takich jak zapewnienie szczepienia klientów i personelu, dystansowanie się, noszenie masek i inne środki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.