60 jaja żółwi morskich znaleziono na plaży w Phang Nga

Phangnga –

W sumie dziś rano (60 czerwca) na plaży w Phang Nga znaleziono 15 jaj żółwi morskichth).

Similan National Park poinformował o 6:30 rano, że znaleźli gniazdo żółwia morskiego z 60 jajami zakopanymi na plaży na wyspie Miang w pobliżu biura parku narodowego.

Uważa się, że jaja pochodzą od matki zielonego żółwia morskiego.

Jaja zostały przeniesione do bezpiecznego obszaru w pobliżu ze względu na obawy o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi. Uważa się, że młode żółwie morskie wyklują się w ciągu 60 dni.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.