Gabinet Tajlandii zatwierdza nieco ponad 338 milionów bahtów na ulepszenie prowincji Andaman, w tym Phuket, aby przyciągnąć więcej turystów z Tajlandii i zagranicy

Phuket -

Rząd Tajlandii zatwierdził 338.80 mln bahtów na poprawę stanu prowincji Andamańskich, takich jak Phuket, Phang Nga, Krabi, Trang i Satun, aby w przyszłości przyciągnąć więcej turystów z Tajlandii i zagranicy.

Tanakorn Kongboonchana, rzecznik Kancelarii Premiera Tajlandii, powiedział powiązanej prasie tajskiej: „Tajski gabinet zatwierdził budżet w wysokości 338.80 mln bahtów na sześć projektów turystycznych, które są:

  1. Projekty usług zdrowotnych i systemów ochrony środowiska na Lipe Island w Satun o łącznej wartości 80.75 miliona bahtów.
  2. Konserwacja i restauracja diugoń i innych zwierząt centrum w Trang o łącznej wartości 68.80 mln bahtów.
  3. Phuket Health Sandbox o łącznej wartości 25.25 miliona bahtów.
  4. Centrum turystyki i działalności przybrzeżnej w Phang Nga o łącznej wartości 80 milionów bahtów.
  5. Zabudowa molo i turystyka, a także zabudowa Ji Lard Canal w Krabi za łączną kwotę 35 milionów bahtów.
  6. Rozwój turystyki ziołowej onsen i gorących źródeł w Klong Tom w Krabi o łącznej wartości 49 milionów bahtów.

„Te projekty mają na celu przygotowanie i przyciągnięcie większej liczby turystów z Tajlandii i zagranicy w przyszłości” – dodał Tanakorn.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.