Urząd Turystyki Tajlandii ostrzega przed jadowitą meduzą w porze monsunowej

Tajlandia -

Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ostrzega opinię publiczną o ogromnych i jadowitych meduzach w porze monsunowej.

Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) chciałby doradzić turystom, aby zachowali szczególną ostrożność podczas pływania lub nurkowania z rurką w wodach Tajlandii ze względu na sezon występowania jadowitych meduz i nie podejmowali żadnego ryzyka wchodząc na wody, na których umieszczono znaki ostrzegawcze.

Podczas gdy pływacy i nurkowie w Tajlandii są niezwykle rzadko ukąszeni przez meduzy, TAT prosi, aby wszyscy planujący pływanie lub nurkowanie, szczególnie w południowych regionach kraju, byli świadomi, że mogą tam być obecne meduzy.

W międzyczasie urzędnicy ostrzegli pływaków, aby zwrócili uwagę na płonącą meduzę znalezioną w pobliżu plaży na wyspie Hong w dystrykcie Mueang Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.