AKTUALIZACJA: Zidentyfikowano podejrzanego, który rzekomo porwał złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów pasażerowi motocykla w Phuket Town

Phuket -

Policja z Phuket powiedziała lokalnym mediom, że zidentyfikowała już podejrzanego, który jechał na motocyklu i rzekomo wyrwał złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów pasażerowi motocykla w Phuket Town w zeszłym miesiącu. Historia została ponownie przywrócona przez media społecznościowe, ponieważ podejrzany nadal jest w biegu.

Najpierw nasza poprzednia historia:

W poniedziałek (30 maja) pan Wutichai Timkaew, lat 33, złożył raport na policji miasta Phuket.

Teraz dla naszej aktualizacjijedli:

W tym tygodniu internauci mediów społecznościowych wyrazili obawy, że policja nie jest w stanie złapać żadnych podejrzanych. Policja Prowincji Phuket wydała oświadczenie wczoraj (14 czerwca)th), twierdząc, że zidentyfikowali już podejrzanego. Wkrótce ma zostać wydany nakaz aresztowania.

Jednak The Phuket Express zauważa, że ​​policja stwierdziła, że ​​jest za wcześnie, aby publicznie zidentyfikować podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.