Urzędnicy śledzą naprawy dróg w pobliżu lotniska Phuket w Thalang

Thalang, Phuket –

Wicegubernator Phuket kontynuował prace związane z modernizacją dróg w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket w dzielnicy Thalang, która według wicegubernatora jest opóźniona o 11 procent.

Wczoraj (15 czerwca)th) zespół urzędników kierowany przez wicegubernatora Phuket Pichet Panapong przeprowadził inspekcję nr 4031 Road (lotnisko Mud Dok Khao).

Wicegubernator Pichet powiedział The Phuket Express: „Budowa rozpoczęła się 10 marca tego roku i ma się zakończyć 5 października tego roku, co potrwa w sumie 210 dni pracy”.

„Teraz trwają prace związane z instalacją odprowadzania wody. Następnie droga będzie w trakcie budowy w celu odnowienia nawierzchni. Jednak praca jest opóźniona o 11 procent”.

„Biuro autostrady w Phuket wzywa wykonawcę do przyspieszenia prac, aby użytkownicy dróg mogli normalnie korzystać z drogi, ponieważ obecnie mamy wiele skarg. Niektóre odcinki drogi są teraz tymczasowo zamknięte dla ruchu”. Pichet kontynuował.

Nie było od razu jasne, zauważa The Phuket Express, w jaki sposób i kiedy projekt zostanie przyspieszony.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.