Klip wideo dwóch osób walczących na Bangla Road w Patong staje się wirusowy w mediach społecznościowych

Patong –

Nagranie wideo przedstawiające dwie osoby walczące na Bangla Road w Patong stało się popularne w mediach społecznościowych. Jednak policja w Patong powiedziała, że ​​nikt oficjalnie nie złożył policyjnego raportu w sprawie tego incydentu.

Klip wideo został udostępniony w dniu Facebook z wiadomością: „Dwie kobiety walczyły w tym tygodniu na ruchliwej ulicy Bangla z tajlandzkimi i zagranicznymi turystami. Do walki wkroczył niezidentyfikowany mężczyzna.

Phuket Express zapytał szefa policji Patong, pułkownika Sujina Nilbodee o incydencie, a on powiedział: „Nikt nie złożył doniesienia na policję. Więc nie wiemy, kim oni są ani dlaczego walczyli. Jednak badamy ten incydent, ponieważ był on szeroko rozpowszechniany w mediach społecznościowych i niszczy solidną reputację Bangla Road jako wiodącego miejsca turystycznego.

„Policja Patong patroluje teraz co noc na Bangla Road, aby zapewnić bezpieczeństwo i zapobiec wszelkim walkom”. - dodał szef.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.