Wideoklip walczących taksówkarzy Patong staje się wirusowy w mediach społecznościowych

Patong –

Nagranie wideo przedstawiające walczących taksówkarzy stało się bardzo popularne w mediach społecznościowych.

Wideoklip z kamery samochodowej 4-5 taksówkarzy ubranych w niebieskie kurtki walczących na Taweewong Road około 39 sekund po północy (18 czerwcath) stał się wirusowy w mediach społecznościowych.

Generał dywizji Sermpan Sirikong powiedział: „Zostałem powiadomiony o incydencie. Nakazałem policji w Patong odszukanie tych ludzi na nagraniu do przesłuchania. Nikt jednak nie złożył raportu o incydencie”.

W tej chwili jest niewiele szczegółów na temat incydentu, jednak wideo znajduje się poniżej. Ponieważ urzędnicy Patong podają więcej szczegółów, media TPN podadzą dalsze aktualizacje.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.