Urzędnicy przeprowadzili inspekcję Bangla Road, aby zapewnić miejsca rozrywki zgodne z zasadami

Patong –

Urzędnicy przeprowadzili inspekcję Bangla Road w Patong w czwartek wieczorem (16 czerwca)th), aby zapewnić, że operatorzy rozrywki realizują zamówienia i pomiary prowincji Phuket.

Zespół urzędników kierowany przez szefa dystryktu Kathu Siwat Rawangkun, szefa zdrowia publicznego dystryktu Kathu Peerapong Cheepek i policję Patong przeprowadził inspekcję Bangla Road w czwartek wieczorem.

Pan Siwat powiedział Phuket Express: „Inspekcja ma na celu upewnienie się, że operatorzy rozrywki postępują zgodnie z rozkazami prowincji i pomiarami Covid-19. Jednak ogólna zgodność jest dobra. Większość z nich podążyła za pomiarami zdrowia publicznego”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.