Phuket zorganizuje „Surf X Beat Series” pod hasłem „Pride Month” w Patong

Patong –

Impreza „Surf X Beat Series” odbędzie się wkrótce w Patong pod hasłem „Pride Month”.

Przygotuj się na deski surfingowe i dołącz do wydarzenia w sobotę 25 czerwcath od 4:00 do 8:00

LGBTQIA+ wspólnie dołączą do „Phuket Surf X Beat Series 2022” pod hasłem „Pride Month” na „Rainbow Road” w pobliżu Patong Beach.

Spotkasz się również z „Idol Farm Skaters” z tajskich sportowców narodowych Warun Deesombat.

Na wydarzeniu pojawi się wiele food trucków i stoisk z jedzeniem. Dostarczone zostaną informacje o sportach deskowych, a produkty przeznaczone do sportów deskowych trafią do sprzedaży.

Ciesz się wydarzeniem z pokazami DJ-ów, South Timez Dance Academy, Bank Indian i Lazyloxy x Sam Black.

Do zobaczenia!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.