Grupa taksówkarzy transportu publicznego poddaje się policji w Patong za rzekomy atak na taksówkarza motocyklowego na Thaweewong Road

Patong, Phuket –

Grupa taksówkarzy transportu publicznego pojawiła się na posterunku policji w Patong w sobotę wieczorem, 18 czerwca, po tym, jak rzekomo we wczesnych godzinach rannych została schwytana za atak taksówkarza motocyklowego na Thaweewong Road w dystrykcie Patong, dystrykt Kathu.

A 39-sekundowy materiał z kamery samochodowej, który stał się wirusowy w nocy, pokazuje grupę 4-5 taksówkarzy na motocyklach w niebieskich kurtkach walczących na Taweewong Road około 12:44. w sobotę.

O 8:30 pułkownik policji Sujin Nilabodee, nadinspektor komisariatu policji w Patong, powiedział lokalnym dziennikarzom, że grupa domniemanych napastników to kierowcy tuk-tuków i kierowcy taksówek motocyklowych. Wszyscy zostali wezwani na komisariat po tym, jak policja zbadała nagranie i była w stanie zidentyfikować napastników.

Pięciu kierowców uchwyconych w klipie już zaprezentowało się urzędnikom, podczas gdy ofiara wciąż była nieosiągalna. Zespół śledczy szukał i szukał kolejnych tropów, aby się z nim skontaktować, ale jego lokalizacja była wciąż nieznana.

„Według sprawców, motocyklista taksówkarz pojechał po turystę z miejsca zdarzenia. Grupa postój taksówek krzyknęła i ostrzegła go, co doprowadziło do gorącej kłótni i bójki. Teraz jeździec nie złożył skargi na sprawców, ale policja zatrzyma ich do codziennych rejestrów i dalszych przesłuchań, powiedział nadinspektor.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Zapisz się!
Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.