Phuket jest kandydatem na organizację Specialized Expo 2028

Phuket -

Gubernator Phuket podczas wizyty w Paryżu we Francji ma zasugerować pomysły na kandydata na Phuket jako gospodarza Specialized Expo 2028-Phuket Thailand.

Gubernator Phuket Narong Woonciew i inni odpowiedni funkcjonariusze odwiedzają Paryż we Francji, aby zasugerować pomysły, ponieważ Phuket jest gotowy do zorganizowania „Specjalistycznej wystawy 2028-Phuket Thailand” w ramach koncepcji „Przyszłość życia: życie w harmonii, dzielenie się dobrobytem”. Jest pięć krajów kandydujących, którymi są Tajlandia (Phuket), Ameryka, Argentyna, Serbia i Hiszpania.

Phuket zaprezentował „1”st Prezentacja krajowa” na „Zgromadzeniu Ogólnym 170th do Bureau of International Des Expositions: komisja BIE wczoraj we Francji (20 czerwca)th).

Uroczyste przyjęcie z okazji Phuket Night w Aquarium de Paris odbyło się poprzez złożenie podpisów dla Phuket jako kandydata na targi. Na kandydatów głosowało ponad 170 wyborców ze 170 krajów.

Pod koniec tego miesiąca komisje BIE przyjadą do Phuket, aby sprawdzić, czy Phuket będzie gotowy do organizacji wydarzenia. Wynik głosowania, który kraj będzie gospodarzem zostanie ogłoszony w marcu przyszłego roku 2023.

Specialized Expo 2028-Phuket Thailand odbędzie się, jeśli zostanie zatwierdzony jako kandydat, przez trzy miesiące w 2028 roku od marca do czerwca. Oczekuje się, że do wydarzenia, które wygeneruje miliony bahtów, dołączy 4.9 mln osób.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.