Gmina Wichit walczy z chorobami przenoszonymi przez komary, w tym z gorączką denga

Wichit –

Gmina Wichit walczy z chorobami przenoszonymi przez komary.

Wczoraj (20 czerwca)th) Wydział Zdrowia Publicznego i Środowiska gminy Wichit rozpoczął kampanię mającą na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się gorączki denga.

W całym Wichit przeprowadzono zamgławianie, aby zapobiec rozmnażaniu się komarów przenoszących choroby. Powszechne zamglenie prowadzono na osiedlach mieszkaniowych w rejonie Wichit.

Gorączka denga była poważnym zagrożeniem dla zdrowia w całej Tajlandii, a ten rok był szczególnie niebezpieczny, według urzędników Wichit Health and Environmental Division.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.