Zaginiony mężczyzna bezpiecznie odwieziony do Phuket po wyczerpaniu benzyny w skuterze wodnym, spędza noc samotnie w oceanie

Phuket -

Zaginiony mężczyzna został odnaleziony i bezpiecznie zabrany z powrotem do Phuket po tym, jak w Phang Nga zabrakło mu benzyny.

Wczoraj (21 czerwca) o 10:30 Oficerowie Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii zostali powiadomieni przez operatora łodzi za pośrednictwem gorącej linii 1465, że mężczyzna, Pan Panit Naveewong, który był na skuterze wodnym, opuścił molo w Leam Nga, Koh Si Ray od 2:00.

Mężczyzna skontaktował się ze swoim szefem przez telefon komórkowy w nieznanej firmie i powiedział, że o 6:00 w jego skuterze wodnym skończyła się benzyna w pobliżu wyspy Khai Nai w Phang Nga i potrzebuje pomocy. Następnie kontakt został utracony z powodu słabego odbioru.

Royal Thai Navy wyruszyła na poszukiwania z sześcioma skuterami wodnymi i łodzią do 3:00 rano, ale nie udało się znaleźć zaginionego mężczyzny. Wyszli na poszukiwania ponownie dziś rano (22 czerwca)nd).

Zaginiony mężczyzna, Panit, został znaleziony na skuterze wodnym w pobliżu obszaru, o którym ostatnio zgłoszono, gdy w jego skuterze wodnym skończyła się benzyna na środku oceanu. O 7:40. został zabrany z powrotem na molo w Koh Siray. Panit była podobno zmęczona i odwodniona, ale ogólnie dobrze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.